Jméno:
Heslo:

Co jsme už přečetli

Holler Aleš
3. ročník
1. K. Čapek: Dášenka čili život štěněte
2. J. Čapek: Povídání o pejskovi a kočičce
3. O králi Sedmilháři
2. ročník 
1. O. Sekora: Ferda mravenec
2. I. Procházková: Eliáš a babička z vajíčka
3. J. Karafiát: Broučci
4. B. Říha: O letadélku Káněti

Kosíková Jana
3. ročník
1. Z. Svěrák: Pan Buřtík a pan Špejlička
2. I. Peroutková: Anička v zahradě
3. V. Čtvrtek: Cipískova loupežnická knížka
4. J. Holub: Jak se zbavit mstivý Soni
5. B. Říha: Honzíkova cesta
6. D. FIscherová: Pohádky z Větrné Lhoty
7. B. Robošová: Domov blízko koní
8. A. Santarová: Káťa, Katrin, Katynka
9. I. Peroutková: Anička na horách
10. I. Peroutková: Anička u moře
11. I. Peroutková: Anička ve městě
2. ročník
1. M. Drijverová: Povedené prázdniny
2. M. Drijverová: Zlobilky
3. U. Haderleinová: Příběhy před spaním s velkými písmenky
4. M. Hoffmanová: Biblické příběhypro děti
5. V. Čtvrtek: Maková panenka a motýl Emanuel
6. H. Lamková: Káťa a Škubánek
7. M. Drijverová: Nezbedníci
8. V. Čtvrtek: Kotě z Kocourkova
9. M. Drijverová: Příšerné zlobilky
10. Z. Pospíšilová: Kouzelná třída
11. H. Lamková: Káťa a Škubánek
12. L. Štíplová:Byla jednou koťata
13. I. Peroutková: Anička a její kamarádi
14. L. Špaček: Dědečku vyprávěj
15. L. Špaček: Dědečku ještě vyprávěj
16. Z. Svěrák: Tatínku, ta se Ti povedla
17. R. Gellersenová: Sindy v nebezpečí
18. S. Havelka: Jája a Pája
19. G. Fischerová: Příběhy z našeho statku
20. F. Zacharník: Pohádky o princeznách

Kučera Robin
3. ročník
1. R. L. Stevenson: Podivný případ doktora Jekylla a pana Hyde
2. A. Exupery: Malý princ
2. ročník
J. Čapek: Povídání o pejskovi a kočičce
Starwars

Kudláčková Kristýna
2. ročník
1.H. a J. Lamkovi: Káťa a Škubánek
2. V. Čtvrtek: Maková panenka a motýl Emanuel
3. K. Čapek: Dášenka
4. Z. Miler: Krteka jaro

Mahrová Erika
3. ročník
1. D.Materna: Rok s retrívrem
2. K. Finchová: Hotel u zvířátek
3. T. Brezina: Klub tygrů - Strašidelný obchod 
2. ročník
1. J. V. Pleva: Budulínek
2. A. Lobel: Kvak a žbluňk jsou kamarádi
3. S. Hawkins: Uzdravený poník
4. S. Mongredien: Zatoulané štěňátko

Marek Vojtěch
3. ročník
1. Z. POspíšilová: Kouzelná třída
2. I. Melounová: Strašidýlko Josífek
3. A. Jirásek: Staré pověsti české
2. ročník
1.Otto Moravec: Zvědavý Puňťa
2. Z. Miller: Krtek a maminka
3. U. Stark: Ježeček jde do světa
4. V. Jiránek, P. Sýkora: Pat a Mat to dokážou
5. A. Dolanová: Bum, Bam, Bim

Pikner Oldřich
3. ročník
1. Pohádky pro kluky
2. A. Exupery: Malý princ
3. Disney: Lví král
2. ročník
  1. Slavný myši
  2. Želva a zajíc
  3. Shrek
  4. Cizokrajní ptáci
  5. Tři malá prasátka
  6. Cizokrajní ptáci
  7.  Tři medvědi
  8. Tučňák Pingu a jeho přátelé
  9. Medvídek Pú
 10. Toy story 2
 11. U zvířátek ve škole
 12. A. Janoušková: Šušky u hrušky

Patkaňová Amálie
3. ročník
1. bří Čapků: O Popelce
2. V. Čtvrtek: Maková panenka a motýl Emanuel
3. V. Čtvrtek: Křemílek a Vochomůrka
2. ročník
1. Červená Karkulka

2. O Sněhurce
3. V. Jiránek: Bob a Bobek, králíci z klobouku
4. V. Jiránek: Pat a Mat

Šimáková Aneta
3. ročník
1. J. Kolář: Z deníku kocoura Modroočka
2. D. Kirschnerová: Hurvínkova nebesíčka
3. Z. Smetana: Malá čarodějnice
2. ročník
1. V. Saxon: Ledové království
2. L. Plante: Sova Agáta a padající hvězdy
3. V. Čtvrtek: Maková panenka a motýl Emanuel
4. V. ťvrtek: O hajném Robátku a jelenu Větrníkovi

Šimeček Tadeáš
3. ročník
1. D. Kirschnerová: Hurvínkova nebesíčka
2. K. Čapek: Dášenka, čili život štěněte
2. ročník
1. H. Lamková: Káťa a Škubánek zase spolu
2. Z. Pospíšilová: Policejní pohádky
3. J. Tafel: O králi Sedmilháři
4. J. Čapek: Povídání o pejskovi a kočičce
5. T. Šimeček: O letadélku Káněti

Tomášková Anna
3. ročník
1. K. Heliodontis: Blázen do koní
2. J. Spyniová: Heidi, děvčátko z hor
3. A. Mitrovová: Moje první knížka o koních
2. ročník
1.Jan Vrabec: Koník Hvězdička
2.R. Suchá: Můj kamarád skřítek Vítek
3.Moje první čtení
4. Z. Martínek: O zvířátkách a jiné příběhy
5. J. Blacková: Strážkyně krystalů

Tran Adam
1. V. Čtvrtek: O Makové panence a motýlu Emanueli
Trávníček Adam
3. ročník
1. D. Fischerová: Pohádky z Větrné Lhoty
2. J. Čapek: Povídání o pejskovi a kočičce
3. B. Říha: O letadélku Káněti
4. J. žáček: Krysáci
5. M. Kratochvíl: Fanfárie
6. Pirátův poklad
2. ročník
1. L. Rožnovská: Autíčko Karlík
2. H. Porebská: Příhody vodníka Vojtíka
3. S. Kadlec: Vyprávění o autech
4. K. Nettová: Bořek Stavitel
5. D. Krolupperová: Policejní křeček
6. N. Fendrichová: Závodní autíčko
7. I. Březinová: Kluk a pes

Valehrachová Markéta
3. ročník
1. M. P. Osbornová: Dobrodružství v době ledové
2. R. Hunt: Alík hlídá babičku
3. R. Hunt: Zlaté kouzlo
4. P. Dvořáková: Flouk a Líla
5. R. Banksová: Tajuplné království
2. ročník
H. Pinkerová: O dřevěném panáčku
J. Dowgiallo - Tyssa: Miceyho klubík - uvnitř a vně
C. Ridér: Ztracený hlas
Moon Sri: O princezně Karolínce
L. Štípová: Poklad kapitána Kita
G. Rider: V pasti
G. Rider: Chlupatá příšera

Virglová Karolína
3. ročník
1. J. Jabloňski: Žabí král
2. D. Kirschnerová: Hurvínkova nebesíčka
3. Disney: Lví král
2. ročník
1.Medvídek Pú
2.L. Krejčová: Dobrodružství malých cestovatelů
3. A. Lobel: Kvak a Žbluňk
4. E. Dietl: Pašíci v ZOO

Weissová Natálie
3. ročník
1. I. Březinová: Kluk a pes
2. M. Driverová: Zlobilky
3. P. Walkerová: Kouzelní koníci - Charlie zdolá každou překážku
4. P. Walkerová: Kouzelní koníci - Let s větrem o závod, Safino
2. ročník
1. A. Špačková: Zuzanka na kolečkových bruslích
2. J. Machač: Zuzanka a malý host
3. D. Fischerová: Pohádky z Větrné Lhotky
4. P. Dvořáková: Flouk a Líla
5. J. Machač: Zuzanka a její pes Ňufka
6. L. Majorová: Příběhy o koních

Petláková Natálie
3. ročník
1. Z. Procházková: Krakonošovy pohádky
2. J. Balík: O vodníku Brčálovi
3. J. Kolář: Z deníku kocoura Modroočka
4. B. Říha: Vítek
5. B. Říha: Honzíkova cesta
6. K. Čapek: Dášenka, čili život štěněte
7. L. Štiplová: Nádherné příběhy čtyřlístku
8. J. Šandera: Bambalanda a Štrundalanda
9. F. Zacharník: Pohádky o princeznách
10. R. R. Ruselová: Deník Mimoňky - příběhy neohrabané krasobruslařky
11. R. R. Ruselová: Deník Mimoňky - příběhy nepohádkový budoucnosti
12. S. Hawkins: Uzdravený poník

2. ročník
1. I. Kocmanová: O koblížkovi a jiné pohádky
2. Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů
3. K. Zmolíková: Knihožrouti
4. L. Rožnovská: Panenka Bára


RYCHLÝ KONTAKT

Kontaktní adresy:

obrázek
ZŠ a MŠ Únanov
Únanov 56
671 31 Únanov

ID datové schránky:
ybvmip7

E-mail:

ZŠ: zs.unanov@skolyjm.cz

MŠ: msunanov@seznam.cz

ŠJ: jidelnazsunanov@email.cz

Www:
www.skolaunanov.cz

Telefony:

ředitelství školy
515 228 626

školní družina
515 265 561

školní jídelna
515 265 561

mateřská škola
515 228 623

NÁVŠTĚVY

Statistika

TOPlist

AKTUALITY ZŠ

Uzavření provozu základní školy

Aktuální informace naleznate na Nástěnce.

Ovoce a zelenina do škol

Dodávky jsou dočasně přerušeny.

Mléko do škol

Dodávky jsou dočasně přerušeny.

AKTUALITY MŠ

Přerušení provozu MŠ

Vážení rodiče, z důvodu preventivních opatření proti šíření nemoci COVID - 19 jsem po projednání s panem starostou rozhodl o přerušení provozu mateřské školy od 17. 3. 2020 do odvolání.
Žádosti o ošetřovné si můžete vyzvednout v ředitelně ZŠ každé pondělí od 8 do 12 hodin a středu od 12 do 16 hodin.
Rostislav Koc, ředitel školy

Nejnovější informace

Aktuální informace týkající se Mateřské školy najdete v sekci Informace pro rodiče
Domů
Základní škola Únanov
Mateřská škola Únanov

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign